Třetí ročník Historic Kokořínsko | Kokořínsko 2013

Třetí ročník Historic Kokořínsko

Menu

Galerie

Třetí ročník Historic Kokořínsko 24. - 25. února  2012 opět se startem a cílem v Lobči, zahájí seriál v jízdě pravidelnosti historických vozidel. Poprvé se jelo na sněhu, letos na suchu, uvidíme tedy co do třetice, bude na posádky čekát. Věřme, že i tentokrát se sjede velmi zajímavé startovní pole, snad ještě početnější, přestože vyhláška nařizuje použití zimních pneumatik. S největší pravděpodobností začne jízda pravidelnosti páteční večerní etapou, na kterou naváže sobotní celodenní. Propozice budou zveřejněny v příštích dnech.

 

Dalším podnikem bude Historic Liberec, jehož pořadatelem je tradičně Automuzeum.cz z Vratislavic nad Nisou a Milan Bumba. Změnou názvu by pořadatel chtěl připomenout již zapomenuté čtyři ročníky Rallye Liberec, která se s velkým úspěchem, jako významný oblastní podnik jela v sedmdesátých letech. Termín soutěže je stanoven na 14. a 15. dubna.

Třetím a prozatím posledním podnikem Seriálu Historic je podzimní Historic Jizera, kterou pořádá AMK Železný Brod a Jan Hudský, jako vzpomínku na kdysi oblíbenou Rallye Jizera, který se jezdila tak jako i nyní v prostředí překrásných Jizerských hor a východního okraje Krkonoš. Tato soutěž se pojede opět v polovině září 2012, a to ve dnech 14. a 15. září.

Pokud má i váš Veteran klub zájem a chuť uspořádat soutěž pravidelnosti automobilových veteránů, s měřením časů časomírou, zapojte se do našeho Seriálu Historic. Pravidla jsou jednoduchá a volná. Podmínkou je start vozidel starších 30 let (po dohodě s pořadatelem i 25 let), pevný asfaltový povrch silnic a pokud možno jedna noční etapa.

V případě zájmu kontaktuje pana Aleše Hodouše, tel: 606 945 182,
mail: ask@centrum.cz.

Hledat

Náhodný obrázek

Partneři